Archiv štítku: Sponzoři

Poděkování sponzorovi – DELFÍN BŘECLAV

V návalu zmatků, hromady práce a vyřizování posledních dní, se výroba grafického návrhu na mé triko protáhla na několik týdnů. Když jsem zjistil, jak málo zbývá času, jal jsem se situaci okamžitě řešit, návrh dokončil a odeslal, aby mi to triko vůbec stihli vyrobit a taky hlavně doručit. V tomhle všem zmatku a milionu věcí, které nosím teď v hlavě, jsem úplně zapomněl na mého vůbec největšího sponzora, který byl vlastně úplně první, kdo mi nabídnul pomoc a podporu na mé cestě. Díky tomu, že je taky poměrně vytížený, tak byl první kdo mi to pomoc nabídnul a zároveň poslední, s kým jsem to řešil, protože jsme se nebyli schopni pořád nahnat a furt se nám do toho něco pletlo.

A jelikož z toho mám opravdu špatný pocit, že jsem na něj tak nějak v podstatě zapomněl, tak v první řadě, než ještě poděkuju, tak cítím potřebu se především omluvit. Bobe, ještě jednou fakt promiň – nechápu jak se to mohlo stát ale víš jak to je, člověk už je myšlenkama úplně mimo a pak to takhle dopadne.

Tímto bych chtěl vzniklou situaci aspoň částečně napravit a poděkovat tady oficiálně Robertu Janíkovi a plavecké škole Delfín Břeclav za zapůjčení technického vybavení v hodnotě přibližně 30 000 Kč (širokoúhlý objektiv Tokina AT-X 12-24 F4 PRO DX + polarizační filtr a outdoorová ruční navigace Garmin GPSMap 60 CS Map).

Díky moc ! 

Poděkování sponzorovi, společnosti FREEBONE

Kolik kolem sebe znáte úspěšných lidí ? Určitě jich pár bude…a dost možná že daleko víc než jen těch pár. Já znám takových lidí taky docela hodně. Kolik ale znáte úspěšných lidí, kteří pomáhají dalším lidem být také úspěšnými a dělají to rádi a když můžou, opravdu pomůžou ? Těch už zase až tak moc člověk nezná, že ? Já mám to štěstí, že takové znám a není jich zrovna málo. Jedním z nich je např. můj dlouholetý kamarád Zdeněk Švarc, jednatel společnosti FREEBONE.

Vím, že pomáhá a podporuje hodně lidí ať už se jedná o sportovce nebo třeba neziskové organizace, které pomáhají například handicapovaným lidem. Mě pomohl taky a určitě mockrát. Nejvíc mi pomáhal už v dobách, kdy jsme si ještě oba frčeli na báječných strojích Atari. Já měl 800 XE a on 130 XE, kterou jsem mu děsně záviděl, protože to bylo oproti té 800ce šílené brko 🙂 Ze všeho nejvíc mi ale pomohl s přechodem na platformu PC, kdy jsem z toho byl v prvopočátku úplně úplně mimo, protože to byl úplně jiný svět. Dneska už tomu i díky právě jemu, rozumím o trošku víc. Aspoň se to prý říká 🙂

Tímto bych chtěl ještě jednou moc poděkovat za finanční podporu na mé expedici Peru-Bolivia-Chile 2010 společnosti FREEBONE respektive jejímu jednateli – díky moc !

Podpořte FREEBONE – našeho nej místního providera, v soutěži Moderní firma 2010

Společnost Freebone, poskytovatel internetu v Břeclavi a okolí, se probojovala do finále soutěže Moderní firma 2010. Díky tomuto poskytovateli si je možné v Břeclavi již hezkou dobu užívat vysokorychlostního připojení ať už bezdrátově či optikou a taky na spoustě veřejných míst a v kavárnách používat připojení WiFi, které firma Freebone poskytuje zdarma. V době, kdy měla Břeclav free WiFi na každém kroku, nám mohlo spoustu i daleko větších měst jen závidět !

Hlasujte proto prosím zde v anktetě pro společnost FREEBONE : http://www.moravskehospodarstvi.cz/clanky/souteze/dejte-hlas-moderni-firme-/

Poděkování sponzorovi BELIČKA SERVIS

Každá cesta něco stojí a pokud si člověk na začátku řekne, že např. za 40 000 Kč se to dá s přehledem zvládnout, brzy zjistí, že 80 000 Kč nakonec možná ani stačit nebude. Největší položka – letenka – se tak pak nakonec může oproti ostatním věcem jevit jako směšná položka.

Vždy se najde spousta potřebného vybavení, které nestojí většinou zrovna nejmíň peněz a mnohdy se bez něj nedá opravdu na cestách obejít.

Tímto bych moc rád poděkoval mému štědrému sponzorovi, BELIČKA SERVISU, který se sám nabídnul, že mi na cestu něco, a na dnešní dobu ne zrovna málo přispěje.

Této pomoci si opravdu moc cením a budu se snažit ji zviditelnit v článcích z cest, při prezentacích mých fotografií a dalších příležitostech – ještě jednou mockrát díky ! ! !