Archiv štítku: GPS

Poděkování sponzorovi – DELFÍN BŘECLAV

V návalu zmatků, hromady práce a vyřizování posledních dní, se výroba grafického návrhu na mé triko protáhla na několik týdnů. Když jsem zjistil, jak málo zbývá času, jal jsem se situaci okamžitě řešit, návrh dokončil a odeslal, aby mi to triko vůbec stihli vyrobit a taky hlavně doručit. V tomhle všem zmatku a milionu věcí, které nosím teď v hlavě, jsem úplně zapomněl na mého vůbec největšího sponzora, který byl vlastně úplně první, kdo mi nabídnul pomoc a podporu na mé cestě. Díky tomu, že je taky poměrně vytížený, tak byl první kdo mi to pomoc nabídnul a zároveň poslední, s kým jsem to řešil, protože jsme se nebyli schopni pořád nahnat a furt se nám do toho něco pletlo.

A jelikož z toho mám opravdu špatný pocit, že jsem na něj tak nějak v podstatě zapomněl, tak v první řadě, než ještě poděkuju, tak cítím potřebu se především omluvit. Bobe, ještě jednou fakt promiň – nechápu jak se to mohlo stát ale víš jak to je, člověk už je myšlenkama úplně mimo a pak to takhle dopadne.

Tímto bych chtěl vzniklou situaci aspoň částečně napravit a poděkovat tady oficiálně Robertu Janíkovi a plavecké škole Delfín Břeclav za zapůjčení technického vybavení v hodnotě přibližně 30 000 Kč (širokoúhlý objektiv Tokina AT-X 12-24 F4 PRO DX + polarizační filtr a outdoorová ruční navigace Garmin GPSMap 60 CS Map).

Díky moc ! 

GPS Data Logger Holux M-241

Tak jsem si dnes pořídil jednu vychytávku, kterou mi před časem ukázal a vychválil pan Jiří Král, majitel firmy K-soft computer . Jedná se o zařízení, které dokáže zaznamenávat trasu na základě GPS souřadnic a vzhledem k interní paměti 128 MB uloží až 130 000 záznamů. S novým firmwarem údajně jen 100 000 , protože ten už umí zaznamenávat i okamžitou rychlost v daný okamžik.

Takovéto technické vychytávky bych si nemohl pořídit, nebýt mých sponzorů. No dobrá, možná že bych si je koupit mohl, ale teď bych si je už určitě nekoupil. Už i tak se mi rozpočet pěkně nafouknul. Bez sponzorů už bych měl investiční stop stav ale takhle jsem si mohl ještě dovolit zainvestovat něco málo navíc. 

Pokud se mi zadaří nějak dobíjet baterky abych mohl zařízení používat, výsledek by mohly být zaznamenané trasy, které budeme absolvovat + jako bonus pak budu mít možnost spárovat fotky s konkrétními místy v různých online mapách a taky na mém Macu atd.

Pořizovací cena : 1837 Kč

Technické specifikace : najdete zde