Vyhraj Apple iPod s webem Život na cestách

Soutěž o Apple iPod na webu ŽivotNaCestách.cz

Tak a je to tady! Ani jsem se nenadál a za pár dní už to bude rok, co jsem spouštěl web Život na cestách, respektive kdy na tomto webu vyšel první článek. Web jako takový už samozřejmě běžel docela dlouhou dobu před tím, ale na neveřejné adrese, na které probíhaly jeho veškeré přípravy.

Ani se mi nechce věřit, že už je to rok. V poslední době ten čas nějak rychle letí. Ale zase na druhou stranu bych nikdy nevěřil, že je možné, aby se web, podotýkám cestovatelský, česky psaný web a navíc bez nějakého obsahu zdarma apod. během jednoho jediného roku rozjel takovým způsobem, jako se to stalo právě s webem Život na cestách.

Původní záměr vytvořit web jen pro nás pár kamarádů, co jsme se potkali na Novém Zélandu, nabral po nějaké době mnohem větších rozměrů. A jsem za to rád!

A protože za to vděčím především našim čtenářům, tak jsem se rozhodl, že na oslavu ročního výročí připravím alespoň nějakou malou soutěž a cenu a po dlouhém přemýšlení nakonec zvolil Apple iPod Shuffle. Je malý, lehký, dá se připnout kamkoliv a na rozdíl od různých modelů s displejem atd. vydrží i nějaký ten pád nebo zmoknutí apod. A ano, je taky ze všech iPodů nejlevnější, uznávám! Život na cestách mě stál už i tak celkem dost peněz a tak o nějakých věcech za 5 000 apod. bohužel ještě nemůže být řeč. Třeba bude příští výročí už mnohem zajímavější – to ale bude záležet paradoxně na vás čtenářích samotných.

Dost řečí, článek o připravované soutěži najdete tady: http://www.zivotnacestach.cz/pripravujeme-pro-vas-soutez-o-apple-ipod-k-oslave-1-narozenin/

4 komentáře u „Soutěž o Apple iPod na webu ŽivotNaCestách.cz“

    1. :-))) Zase tak hrozné to není a iPod netrpí tím nešvarem, jako iPhone, že jej Apple smete ze stolu novou verzí FW, takže toho bych se nebál… 😉 P.S. Stejně jsem se zase po několika marných pokusech zkusit přežít s Androidem, vrátil k iPhonu, ale ve verzi 5S… 😀

Napsat komentář