Archiv rubriky: Online komunikace

Sídliště Valtická na 150 Mbit/s

Společnost Freebone s.r.o., hlavní poskytovatel připojení k internetu na sídlišti Na Valtické, navýšil konektivitu
sídliště na 150 Mbit/s.

Oficiální informace z webu provozovatele (www.freebone.cz) :

Se stále roustoucím objemem přenášených dat na největším břeclavském sídlišti Valtická, vyvstal požadavek na rychlejší napojení sídliště k páteřní síti. Licencovaný spoj Ceragon FibeAir, který jsme uvedli včerejším dnem do provozu, zajišťuje odbavování provozu na rychlosti 150 Mbit/s fullduplex s možným navýšením na 400 Mbit/s.

Problémy se Skypem

Výsledek je takový, že vcelku pravidelně se mi stává u jednoho účtu např. to,že se mi daří dovolat pár uživatelům, ale u některých mi to hlásí, že jsou offline. I přes to, že je vidím, že jsou online a z jiného počítače se jim bez problému dovolám. Spojoval jsem si to s počítačem, ale není tomu tak. Jakmile jsem se přihlásil pod jiným účtem na stejném PC, normálně mi to fungovalo. Když jsem se ovšem pod tím problémovým účtem přihlásil např. na mém notebooku, chovalo se to stejně a volat prostě nešlo. Některé zprávy se zrovna tak nedoručily.
Docela dost mě to štve, páč zrovna tenhle účet blbne u kámoše, se kterým jsme dost v kontaktu a rád bych mu to pomohl nějak vyřešit.

Nesetkal jste se někdo s podobným problémem ? Pokud ano, rád si to vyslechnu…Můžu založit třeba nové téma “Skype” v diskuzním fóru, pokud by bylo potřeba.

Každá myšlenka dobrá …