Moje telefonní číslo u pana Oskara ..

Moje telefonní číslo u pana Oskara ..

26.10.2004, 14:39:00

Takže situace se má takto … Volal jsem dneska na Oskar linku a tam mi jedna příjemná paní Oskarová poradila, že to číslo není nutné rušit, ale že se dá přejít na nejnižší tarif PODEPIŠ a tak jsem podepsal …

Navíc mám vcelku štěstí v tom, že přechod toho tarifu se uskuteční v den, který u Oskara nazývají dnem zúčtovacím … hádejte, kdypak mám ten zúčtovací den ?

 

:))

 

No je to neuvěřitelné, ale každého 10. dne v měsíci, takže změna proběhne 10.11.2004 — tedy v den odletu .. hmmm, tak to je fakt machrovina :))

 

Tím chci říct, že moje soukromé telefonní číslo mi zůstane a v případě, že se ještě někdy vrátím 🙂 to číslo zase oživím … takže buďte ve střehu a když by se vám stalo, že se vám třeba za půl roku objeví moje telefonní číslo, nemusí jít o nějaký špatný žert, omyl a nebo hlasy ze záhrobí .. :))

 

Původně jsem si to chtěl nechat pro sebe, ale teď si myslím, že je spíš nutnost to přátelům oznámit, aby si na mě to číslo nechali v paměti svých simkaret a telefonů dál a zbytečně ho nemazali, páč číslo pět žije !!!

 

🙂

 

Ehm, nasleanóu

Napsat komentář