Appling Magazine – Z deníku switchera

Ikdyž první dvě čísla nebyla zdaleka stoprocentní a v textu i odkazech se dá najít spoustu překlepů a chyb, rozhodně mě tento projekt nadchnul. Vždycky je co vylepšovat a věřím, že kvalita magazínu se časem jistě zlepší. A abych nebyl jen kecal, který kritizuje a nic pro to není ochoten udělat, neváhal jsem a okamžitě poslal nabídku pomocné ruky.

Vymyslel jsem rubriku, která by mohla být tak trošku odlehčením od spousty technických informací a snad i dobře čitelná. Chtěl bych se zaměřit na lidi, kteří řeší podobné dilema jako já – tzv. switchery. Jedná se o lidi, kteří postupně přecházejí na používaní počítače Apple a snaží se postupně odprostit od používání PC nebo si pohrávají s myšlenkou přejít na Apple. Sám jsem tohle téma řešil a tak si myslím, že by mohlo být zajímavé sepsat moje postřehy a myšlenky. Třeba by se jednou mohly hodit někomu, kdo bude ve stejné situaci, jako jsem byl já.

Dnes jsem tedy do “redakce” magazínu odeslal první díl mého seriálu, nazvaného “Z deníku switchera”. Snad se bude líbit a najde si svoje čtenáře a přiložím tak aspoň ruku k dílu na projektu, který si to určitě zaslouží !

Napsat komentář